Bistro i Kawa

Zapraszamy do naszych punktów firmowych oraz kawiarni Familijna.

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś spróbować aromatycznej kawy do której zawsze możesz zamówić coś pysznego – zapraszamy do naszych punktów firmowych oraz kawiarni Familijna.
Na miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy przeróżne przekąski, na mniejszy apetyt lub nieco większe, idealne na lunch.

Gotowe zawsze wtedy, kiedy zechcesz zrobić sobie przerwę u nas w ciągu dnia.

Nasze punkty firmowe oraz kawiarnie Familijne to idealne miejsce, w którym zawsze znajdziesz coś pysznego dla siebie i odpoczniesz przy świeżej, aromatycznej kawie. Warto wstąpić do Familijnej na miłą przerwę i odrobinę wytchnienia w ciągu dnia.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem

    Zaczynaliśmy 30 lat temu jako mała rodzinna firma. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, którą wkładamy w naszą pracę, dziś zatrudniamy już ponad 500 pracowników i ciągle się rozwijamy, a nasze produkty trafiają nie tylko na stoły naszych Klientów w Polsce, ale i za granicą.
  • Posiadamy bogatą ofertę produktową

    Począwszy od bardzo zróżnicowanej oferty chlebów codziennych, które są idealną bazą do tego, aby smacznie zacząć dzień, poprzez pieczywo z dodatkami, aż po wyroby cukiernicze i produkty na indywidualne zamówienie.
  • Szybki czas dostawy

    To dzięki naszemu zespołowi możemy poszczycić się szybkością w realizacji zamówień. Wiemy jak bardzo w naszej branży liczy się czas. Dlatego nie marnujemy ani chwili, aby dostarczyć nasze produkty, by były świeże i dostępne dla każdego.
Doceniamy sezonowość pór roku i zgodnie z nią przygotowujemy przekąski, które dopasowujemy nie tylko do tego, co za oknem, a także do pory dnia.

Chcemy, żebyś zawsze miał najlepszy wybór i mógł zjeść u nas coś pysznego, co zaspokoi Twoje potrzeby. Wybierz to, na co masz ochotę. Sycący lunch, czy lekka przekąska? Wybór należy do Ciebie. To wszystko znajdziesz w naszym Bistro i Kawa.

Lubimy, kiedy czujesz się u nas dobrze, więc przyjdź i rozgość się, a my z przyjemnością zajmiemy się całą resztą.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

tel. 71 384 56 13; wew. 300

Dział Sprzedaży Hurtowej

Skontaktuj się z nami