Familijna - Z Doliny Baryczy

Familijna to zróżnicowana oferta, w której cała rodzina znajdzie smakołyki dla siebie na co dzień i od święta.

Poznaj nasze linie produktowe

Piekarnia Familijna
Cukiernia Familijna
Bistro i Kawa
Oferujemy Państwu m.in. bogaty wybór różnorodnego pieczywa, które produkujemy na naturalnym zakwasie.
Pyszny i pożywny chleb wypiekany każdego dnia to nasza duma i produkt, od którego wszystko się zaczęło. Jednak propozycje Familijnej to dziś dużo więcej. Nasza oferta jest bardzo szeroka, aby każdy mógł wybrać z niej coś specjalnie dla siebie.

Polecamy również pyszne i chrupiące bułki, słodkie i słone przekąski, a także ciasta oraz ciastka i ciasteczka idealne na wiele okazji. Nie brakuje u nas także tortów, które tworzymy dla naszych konsumentów na ważne uroczystości. Na stołach naszych Klientów goszczą ciasta, które są w naszej stałej ofercie lub takie, które pojawiają się w niej z okazji świąt.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem

    Zaczynaliśmy 30 lat temu jako mała rodzinna firma. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, którą wkładamy w naszą pracę, dziś zatrudniamy już ponad 500 pracowników i ciągle się rozwijamy, a nasze produkty trafiają nie tylko na stoły naszych Klientów w Polsce, ale i za granicą.
  • Posiadamy bogatą ofertę produktową

    Począwszy od bardzo zróżnicowanej oferty chlebów codziennych, które są idealną bazą do tego, aby smacznie zacząć dzień, poprzez pieczywo z dodatkami, aż po wyroby cukiernicze i produkty na indywidualne zamówienie.
  • Szybki czas dostawy

    To dzięki naszemu zespołowi możemy poszczycić się szybkością w realizacji zamówień. Wiemy jak bardzo w naszej branży liczy się czas. Dlatego nie marnujemy ani chwili, aby dostarczyć nasze produkty, by były świeże i dostępne dla każdego.
W swojej filozofii wierzymy, że brak wypełniaczy i sztucznych dodatków, znacząco wpływa na walory smakowe naszych wyrobów.

Jesteśmy dumni z prostego i dobrego składu naszego pieczywa oraz pozostałych produktów, które oferujemy w Familijnej.

Dostarczamy żywność nie tylko na stoły Klientów w Polsce. Nasze produkty docierają także do kontrahentów zagranicznych, którzy doceniają jakość naszych wyrobów. Cenimy sobie każdego partnera, z którym mamy przyjemność współpracować. Do pracy z naszymi kontrahentami podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem oraz szacunkiem. Tak samo dużym, kiedy nasz partner posiada jeden sklep lub całą ich sieć. Każdy jest dla nas równie ważny.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

tel. 71 384 56 13; wew. 300

Dział Sprzedaży Hurtowej

Skontaktuj się z nami