Pan Chlebek

Jest to nowa marka należąca do Familijnej, z której jesteśmy równie dumni.

W ofercie znajdziemy chleb w doskonałej cenie z dobrym składem.
Nasz sukces tkwi w prostocie.
Co oferuje Pan Chlebek?
 • Chleb codzienny – to doskonały wybór każdego dnia. Chleb codzienny dzięki swojemu delikatnemu miękiszowi przypadnie do gustu wielu Konsumentom. Jest świetnym wyborem na śniadanie dla całej rodziny.
 • Chleb śniadaniowy – powstał z połączenia mąki żytniej, pszennej oraz mąki z pełnego przemiału. Łagodny smak i dłuższą świeżość pieczywa zapewnia dodatek naturalnego zakwasu żytniego, który jest podstawowym składnikiem naszego pieczywa.
 • Chleb żytnio-pszenny – w 80% zawiera w sobie mąkę żytnią. Powstał w całości na bazie naturalnego zakwasu. Jego prosty i krótki skład sprawia, że chleb ma łagodny smak i na długo pozostaje świeży oraz wilgotny. Chleb z przewagą mąki żytniej jest niesamowicie smaczny i sycący. To ukłon w stronę Klientów, którzy lubią wilgotny chleb, który pozostaje świeży na dłużej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem

  Zaczynaliśmy 30 lat temu jako mała rodzinna firma. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, którą wkładamy w naszą pracę, dziś zatrudniamy już ponad 500 pracowników i ciągle się rozwijamy, a nasze produkty trafiają nie tylko na stoły naszych Klientów w Polsce, ale i za granicą.
 • Posiadamy bogatą ofertę produktową

  Począwszy od bardzo zróżnicowanej oferty chlebów codziennych, które są idealną bazą do tego, aby smacznie zacząć dzień, poprzez pieczywo z dodatkami, aż po wyroby cukiernicze i produkty na indywidualne zamówienie.
 • Szybki czas dostawy

  To dzięki naszemu zespołowi możemy poszczycić się szybkością w realizacji zamówień. Wiemy jak bardzo w naszej branży liczy się czas. Dlatego nie marnujemy ani chwili, aby dostarczyć nasze produkty, by były świeże i dostępne dla każdego.
Codzienny

Pieczywo o delikatnym i łagodnym smaku dla całej rodziny.

Śniadaniowy

To połączenie mąki żytniej i pszennej oraz dodatku mąki z pełnego przemiału.

Żytnio-Pszenny

W 80% zawiera w sobie mąkę żytnią. Powstał w całości na bazie naturalnego zakwasu.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

tel. 71 384 56 13; wew. 300

Dział Sprzedaży Hurtowej

Skontaktuj się z nami