Piekarnia Familijna

Codzienne świeże i pachnące pieczywo, któremu ciężko się oprzeć, to coś, co kochamy najbardziej.

Wiemy, że pieczywo gości na stołach Polaków każdego dnia. Wielu z nas nie wyobraża sobie przecież bez niego choćby jednego posiłku.
Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa ono w naszych domach i z przyjemnością oferujemy produkty, które nasi Klienci wybierają dla siebie i swoich najbliższych na co dzień.

Dlatego tak istotne jest dla nas, aby produkty spożywane codziennie były przede wszystkim smaczne. Aby zaspokoić gusta naszych Klientów, wprowadziliśmy różnorodną ofertę pieczywa, w której każdy znajdzie dla siebie coś pysznego. Codzienne świeże i pachnące pieczywo, któremu ciężko się oprzeć, to coś, co kochamy najbardziej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem

    Zaczynaliśmy 30 lat temu jako mała rodzinna firma. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, którą wkładamy w naszą pracę, dziś zatrudniamy już ponad 500 pracowników i ciągle się rozwijamy, a nasze produkty trafiają nie tylko na stoły naszych Klientów w Polsce, ale i za granicą.
  • Posiadamy bogatą ofertę produktową

    Począwszy od bardzo zróżnicowanej oferty chlebów codziennych, które są idealną bazą do tego, aby smacznie zacząć dzień, poprzez pieczywo z dodatkami, aż po wyroby cukiernicze i produkty na indywidualne zamówienie.
  • Szybki czas dostawy

    To dzięki naszemu zespołowi możemy poszczycić się szybkością w realizacji zamówień. Wiemy jak bardzo w naszej branży liczy się czas. Dlatego nie marnujemy ani chwili, aby dostarczyć nasze produkty, by były świeże i dostępne dla każdego.
Chleby – to w nich zamykamy nasze tradycyjne receptury.

Ich podstawą jest zakwas.  Naszym celem jest zaspokojenie zróżnicowanych gustów naszych Klientów. Dlatego oferujemy szeroki wybór chlebów w przeróżnych konfiguracjach, tak, aby każdy mógł dopasować pieczywo do swoich potrzeb i wymagań.

Wiemy, że wysokiej jakości mąka i świeże ziarna to doskonały przepis na udany, smaczny i pachnący chleb. Starannie dobieramy wszystkie składniki, aby nasze wypieki smakowały całej rodzinie. Składy naszych chlebów są proste i transparentne. Po prostu dobre z natury.

W ofercie znajdują się zarówno codzienne chleby pszenno-żytnie bez dodatków, które wyrastają na naturalnym zakwasie żytnim, chleby tostowe na zakwasie pszennym, które są wspaniałym urozmaiceniem rodzinnych śniadań, a także pieczywo razowe, czy wieloziarniste z dodatkami ziaren żyta, czy słonecznika.

Okazjonalnie oferujemy także specjalne bochenki chleba, w których podasz żurek. Wspaniale prezentują na wszystkich uroczystościach i są idealnym dodatkiem do pysznego posiłku.

Szeroki wybór chleba w naszej piekarni Familijna to nasz powód do dumy.

Bułki – idealne jako chrupiący i pożywny dodatek do śniadania, czy przekąska w ciągu dnia.

Wedle upodobań, nasze bułki posiadają dodatki w formie ziaren lub są gładkie, mają miękkie lub bardziej treściwe miękisze. Jedno jest pewne – rumiane i chrupiące bułki to wspaniałe urozmaicenie posiłku i miłe rozpoczęcie każdego dnia.

Słone przekąski – to nasza propozycja wyrobów dla tych, którzy chcieliby szybko zjeść coś pysznego.

Polecamy nasze kanapki, które przygotowujemy z najwyższą starannością z zawsze świeżym pieczywem. Mogą być idealnym drugim śniadaniem, czy sycącą przekąską w ciągu dnia. Nasza propozycja z gyrosem, czy kurczakiem potrafi zaspokoić nawet największy głód. W swojej ofercie mamy także coś specjalnie dla wegetarian.

Świetną alternatywą do naszych świeżych kanapek jest również pizzerka, którą wypiekamy na bazie ciasta drożdżowego z dodatkiem sera żółtego oraz aromatycznego sosu pomidorowego. Uwielbiamy w niej bogactwo ziół! Bez problemu odgrzejesz ją w domu, nadal zachowując jej wszelkie walory smakowe.

Bułka tarta

Niezastąpiona na co dzień w kuchni, u nas zawsze dobrej jakości i bez zbędnych dodatków – właśnie taka, jaką lubimy najbardziej.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

tel. 71 384 56 13; wew. 300

Dział Sprzedaży Hurtowej

Skontaktuj się z nami