Grupa Familijna
solidny partner biznesowy

Od początku prowadzenia działalności, kierujemy się wartościami,
które są ważne dla naszych Klientów.

Jakość pieczywa, poszanowanie tradycji piekarskich i praca zespołowa – to fundamenty naszej pracy, które przekładają się na smak naszych wyrobów i zadowolenie Klientów.

Dla nas wysoka jakość produktów to także niezawodna obsługa sprzedaży, począwszy od zautomatyzowanej kompletacji zamówienia, poprzez sprawną logistykę i transport oraz profesjonalne podejście w komunikacji z Klientem.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?
Tradycja i jakość
Partnerska współpraca
Nowoczesne linie produkcyjne
Rozbudowana logistyka tras
Nowoczesna dystrybucja
Profesjonalna obsługa klienta

Doświadczenie i wiedza

Grupa Familijna to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, z niezwykłą pasją do pieczenia.

Niepowstrzymana w rozwoju i stale wdrażająca nowe technologie.

Dynamiczny rozwój
na przestrzeni lat

Od 30 lat umacniamy swoją pozycję na rynku jako marka z produktami wysokiej jakości.

Nasza rozpoznawalność wzrasta, a produkty znajdują się na półkach sklepowych w ponad jednej trzeciej kraju. Tak dynamiczny rozwój jest możliwy poprzez umiejętne połączenie tradycji piekarniczych z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Wypiekamy od podstaw

Nasze pieczywo wypiekamy od podstaw na naturalnym zakwasie pszenno-żytnim własnej receptury. Zaczyn od podstaw przygotowywany jest we własnej kwasowni, a do jego produkcji wykorzystywana jest tylko woda i mąka.

Chleb na zakwasie to specyficzny rodzaj pieczywa, który powstaje w wyniku naturalnego procesu fermentacji z udziałem odpowiednich bakterii i dzikich drożdży.

Cały proces odbywa się od postaw w naszej piekarni, gdzie kontrolujemy każdy etap procesu dojrzewania i wypieku ciasta.

Innowacyjna automatyzacja: skuteczna realizacja zamówień i bezpieczeństwo

Codzienna realizacja tysięcy zamówień pod Klienta to złożona operacja logistyczna, która stała się możliwa dzięki zaawansowanemu systemowi automatyzacji kompletacji wyrobów. Nasz nowoczesny system operacyjny oraz efektywna obsługa magazynowa umożliwiają sprawną realizację nawet największych zleceń.

Jako jedna z pierwszych piekarni w Polsce, Familijna wprowadziła zautomatyzowany system mycia i dezynfekcji koszy piekarniczych. Ten innowacyjny system nie tylko skraca czas cyklu wytworzenia produktu, ale także wzmacnia nasz system bezpieczeństwa żywności.

Dzięki automatycznemu systemowi mycia i suszenia koszy oraz zaawansowanemu podejściu do logistyki, jesteśmy w stanie sprostać wysokim standardom obsługi klienta, oferując efektywną i bezpieczną dostawę produktów. To kolejny krok w kierunku optymalizacji procesów produkcyjnych i podnoszenia jakości naszych wyrobów.

Produkty głęboko mrożone

Dla optymalizacji procesów piekarniczych oraz dla zapewnienia ciągłości procesów logistycznych dostaw, wybrany asortyment piekarni mamy możliwość poddać procesowi głębokiego mrożenia.

Takie rozwiązanie to przede wszystkim niższy koszt jednostkowy wytworzenia, uzyskiwany poprzez wykorzystanie efektu skali oraz oszczędności płynące z minimalizacji kosztów niesprzedanego pieczywa.

To również niezmienna, wysoka jakość produktów, których parametry nie różnią się od pieczywa świeżo wypiekanego.

Międzynarodowy zasięg sprzedaży

Zobacz dlaczego
warto współpracować z Grupą Familijna

 • Posiadamy bogatą ofertę produktową

  Począwszy od bardzo zróżnicowanej oferty chlebów codziennych, które są idealną bazą do tego, aby smacznie zacząć dzień, poprzez pieczywo z dodatkami, aż po wyroby cukiernicze i produkty na indywidualne zamówienie.
 • Szybki czas dostawy

  To dzięki naszemu zespołowi możemy poszczycić się szybkością w realizacji zamówień. Wiemy jak bardzo w naszej branży liczy się czas.
 • Możliwość stworzenia produktu na zamówienie indywidualne

  Lubimy, kiedy nasze wyroby w 100% odpowiadają gustom konsumentów. Nawet tym najbardziej wymagającym.
 • Wysokie normy bezpieczeństwa żywności

  Jakość jest dla nas bardzo ważna. Dlatego dbamy, aby nasze wyroby były bezpieczne dla Klientów i spełniały wszelkie standardy oraz normy, a przede wszystkim oczekiwania naszych konsumentów, bo to oni są dla nas najważniejsi.

Wprowadź do swojej oferty renomowane produkty, cieszące się uznaniem od ponad 30 lat!

Jesteś zainteresowany stworzeniem produktu pod twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Bułki, chleby, słodkości, przekąski i wiele więcej! Sprawdź naszą ofertę!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

tel. 71 384 56 13; wew. 300

Dział Sprzedaży Hurtowej

Skontaktuj się z nami

Marka Familijna w naszych kanałach social media