Referent ds. Rozrachunków i Windykacji - Grupa Familijna

Twój zakres obowiązków:

  • stałe monitorowanie stanu należności oraz zadłużenia u Klientów poprzez telefoniczny i mailowy kontakt
  • systematyczna windykacja należności
  • weryfikacja płatności oraz korygowanie niezgodności we wpłatach kontrahentów i wykonywanie kompensat płatności
  • księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
  • generowanie wezwań do zapłaty, not odsetkowych i potwierdzanie sald
  • archiwizowanie dokumentów dotyczących windykacji wraz z prowadzeniem korespondencji z dłużnikami,
  • współpraca z KRD i innymi podmiotami zajmującymi się windykacją w ramach posiadanych uprawnień
  • kontrola zapisów kont rozrachunkowych
  • ścisła współpracę z działem księgowym oraz działem sprzedaży w obszarze kontroli należności
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji dot. spraw kierowanych na drogę postępowania sądowego/egzekucyjnego

Nasze oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie pro-klienckie
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • zdolności analityczne
  • terminowość, dokładność i sumienność
  • nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

Mile widziane:

  • znajomość procedur windykacyjnych
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewnych

Korzyści dla Ciebie:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • prywatna opieka medyczna - finansowana przez Pracodawcę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne ceny naszych wyrobów
  • parking dla pracowników
  • bezpłatny posiłek w postaci pysznej zupy dostępnej dla pracowników każdego dnia
  • wsparcie zespołu oraz kierownika na każdym etapie zatrudnienia
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Marka Familijna w naszych kanałach social media